Szerkezeti elemek gyártásával foglalkozó egri partnerünk számára keresünk gyártásközi minőségbiztosítási mérnököt az alábbi feltételekkel:

Gyártásközi minőségbiztosítási mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői kapcsolattartás, reklamációk kezelése
  • A termékdokumentáció felügyelete, naprakészen tartása
  • Minőségügyi rendszer fejlesztésében való aktív részvétel
  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése, meglévő és az új termékekkel kapcsolatos változások kezelése, szükség esetén javítóintézkedések koordinálása
  • Minőségbiztosítási utasítások, jelentések, dokumentációk elkészítése
  • Vevői és rendszer auditokon való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Multinacionális termelő vállalatnál hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat (autóipar előny)
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási módszerek, folyamatok ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Proaktív személyiség, analitikus gondolkodásmód
A pozícióra pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafetéria juttatás
  • Munkába járás támogatása
  • Bónusz
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil hátterű cég

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helye:

Eger