Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Gyártásközi minőségbiztosítási mérnök (Q-teamer) (MSE2)

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában. Az 1998-ban alapított gyár ma már a Bosch csoport autóelektronikai divíziójának legnagyobb gyártóközpontja a világon. A hatvani Robert Bosch Elektronika Kft. fő profilja vezérlő elektronikák és szenzorok sorozatgyártása, ezen kívül prémium kategóriájú gépjárművekhez készít műszerfalakat. A Hatvanban gyártott elektronikai berendezések a vezetést biztonságosabbá, kevésbé környezetszennyezővé és kifizetődőbbé teszik. Világszerte már több mint 400 millió hatvani Bosch termékkel szereltek fel gépjárműveket. Több mint 6000 munkatársunk mellett, dinamikusan bővülő csapatunkba kvalifikált munkatársakat keresünk.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához

  • A gyártás támogatása a minőségbiztosítás területén
  • Minőségbiztosítási dokumentumok készítése, ezek engedélyeztetésének és kibocsátásának menedzselése, szükség esetén kollégák képzése
  • Termelési KPI-ok figyelemmel követése, riportok készítése, minőségjavító intézkedések kivitelezése az érintett területeken
  • Minőségjavító projektekben való részvétel, ezek vezetése
  • Hibaanalízisekben való részvétel, ezek vezetése panaszok vagy minőségi problémák esetén, 8D riportok készítése
  • Együttműködés beszállítói és vevői panaszok kezelésében
  • Selejt termékek hibaanalízisének kiértékelése, a szükséges intézkedések meghatározása és nyomon követése
  • Best practice kialakítása és kiterjesztése más gyártósorokra
  • Auditok szervezése és azokon való részvétel
  • Kapcsolattartás más mérnöki és gyártási csoportokkal

Mi tesz Téged különlegessé

  • 3-5 év szakmai tapasztalat termelési területen
  • BSc / MSc diploma villamosmérnöki vagy műszaki menedzser területen
  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Magyar és angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel és Power Point)
  • Kemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Rendszerszemlélet, jó elemzőkészség és kiváló problémamegoldó képesség
  • Dinamikus személyiség
  • Fejlődésre és felelősségvállalásra való motiváltság

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja

    Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása, nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban, versenyképes jövedelem, dolgozói vásárlási kedvezmény Bosch termékekből, élet- és balesetbiztosítás, rendszeres tapasztalatcsere a külföldi telephelyek kollégáival, nyelvtanulási lehetőség. Dolgozóink számára biztosítjuk az attraktív juttatási csomagot, választható széleskörű Cafeteria rendszerrel (munkahelyi melegétkezés-támogatás, SZÉP kártya, Erzsébet-utalvány Plusz kártya (sport, kultúra), lakáshitel törlesztés támogatás). Vállalatunk céges autóbusszal Stadionok buszpályaudvartól az M3-as autópályán 45 perc alatt jól megközelíthető.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Hatvan, 3000 Robert Bosch út 1.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyártásközi minőségbiztosítási mérnök (Q-teamer) (MSE2)
  • Rövid pozíció név: Gyártásközi minőségbiztosítási mérnök
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Hatvan
  • Feladatok: A gyártás támogatása a minőségbiztosítás területén Minőségbiztosítási dokumentumok készítése, ezek engedélyeztetésének és kibocsátásának menedzselése, szükség esetén kollégák képzése Termelési KPI-ok figyelemmel követése, riportok készítése, minőségjavító intézkedések kivitelezése az érintett területeken Minőségjavító projektekben való részvétel, ezek vezetése Hibaanalízisekben való részvétel, ezek vezetése panaszok vagy minőségi problémák esetén, 8D riportok készítése Együttműködés beszállítói és vevői panaszok kezelésében Selejt termékek hibaanalízisének kiértékelése, a szükséges intézkedések meghatározása és nyomon követése Best practice kialakítása és kiterjesztése más gyártósorokra Auditok szervezése és azokon való részvétel Kapcsolattartás más mérnöki és gyártási csoportokkal
  • Elvárások: 3-5 év szakmai tapasztalat termelési területen BSc / MSc diploma villamosmérnöki vagy műszaki menedzser területen Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent Magyar és angol nyelvtudás (szóban és írásban) MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel és Power Point) Kemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség Rendszerszemlélet, jó elemzőkészség és kiváló problémamegoldó képesség Dinamikus személyiség Fejlődésre és felelősségvállalásra való motiváltság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-08-01
Állás, munka még: Bosch csoport>