Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Gyártásközi minőségbiztosítás mérnök – Direct Bonded Copper (kormányszervó vezérlő elektronikai egysége) gyártási területre

    Hatvan,
    Robert Bosch Elektronika Kft.

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában. A 17 éve alapított gyár ma már a Bosch csoport autóelektronikai divíziójának legnagyobb gyártóközpontja a világon. A hatvani Robert Bosch Elektronika Kft. fő profilja vezérlő elektronikák és szenzorok sorozatgyártása, ezen kívül prémium kategóriájú gépjárművekhez készít műszerfalakat. A Hatvanban gyártott elektronikai berendezések a vezetést biztonságosabbá, kevésbé környezetszennyezővé és kifizetődőbbé teszik. Világszerte már több mint 400 millió hatvani Bosch termékkel szereltek fel gépjárműveket. Több mint 6000 munkatársunk mellett, dinamikusan bővülő csapatunkba kvalifikált munkatársakat keresünk.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához

  • Stratégiai célkitűzések koordinálása
  • Közreműködés új stratégiák bevezetésének végrehajtásában
  • Új termék gyártásba való bevezetésének koordinálása
  • Fejlesztésekhez és probléma megoldáshoz szükséges elemzések készítése
  • Hibaköltség csökkentése
  • Minőségügyi intézkedések, eszközök gyártásba való bevezetése
  • Gyártással és ellenőrzéssel kapcsolatos minőség meghatározása
  • 8D intézkedések bevezetése
  • Zárolt darabok nyomon követése
  • Külső és belső reklamációk koordinálása, eszkalációs szint meghatározása
  • Minőséggel kapcsolatos oktatások meghatározása és végrehajtása gyártósori szinten

Mi tesz Téged különlegessé

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 2-3 éves releváns tapasztalat gyártási környezetben (előny: autóipar)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Szisztematikus gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja

    Versenyképes juttatási csomagÚtiköltség támogatásSzéleskörű cafeteria, étkezési támogatás, prémiumSzakmai és nyelvi tréningeken való részvételi lehetőségVilágszínvonalú technológiaModern munkahelyi környezetFiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Hatvan, 3000 Robert Bosch út 1.

Váltsd valóra!

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: Bosch csoport>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyártásközi minőségbiztosítás mérnök – Direct Bonded Copper (kormányszervó vezérlő elektronikai egysége) gyártási területre
  • Rövid pozíció név: Minőségbiztosító mérnök
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Hatvan
  • Feladatok: Stratégiai célkitűzések koordinálása Közreműködés új stratégiák bevezetésének végrehajtásában Új termék gyártásba való bevezetésének koordinálása Fejlesztésekhez és probléma megoldáshoz szükséges elemzések készítése Hibaköltség csökkentése Minőségügyi intézkedések, eszközök gyártásba való bevezetése Gyártással és ellenőrzéssel kapcsolatos minőség meghatározása 8D intézkedések bevezetése Zárolt darabok nyomon követése Külső és belső reklamációk koordinálása, eszkalációs szint meghatározása Minőséggel kapcsolatos oktatások meghatározása és végrehajtása gyártósori szinten
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Min. 2-3 éves releváns tapasztalat gyártási környezetben (előny: autóipar) Tárgyalóképes angol nyelvtudás Szisztematikus gondolkodás Kiváló kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.16
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 3