Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Olyan leendő kollégák jelentkezését várjuk, akik minőségügyi ellenőrként / technikusként vennének részt az elektromos autók akkumulátorainak gyártásában Gödön.

Gyártásközi ellenőrző technikus

Főbb feladatok:

  • a folyamatból kivett minták folyamatos ellenőrzése különböző gépek használatával a vizsgálati szabvány alapján,
  • mérőberendezések kezelése,
  • a megvizsgált félkész termékek minősítése,
  • a minősített félkész termékek adatainak rögzítése a rendszerben, adminisztráció,
  • ellenőrzéshez kapcsolódó statisztikák, riportok vezetése,
  • folyamatos kapcsolattartás a termeléssel.

Követelmények:

  • középfokú végzettség – technikus előny,
  • vizsgálati feladatokkal kapcsolatos általános szabványok és előírások ismerete,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (MS Office, Excel, Word),
  • többműszakos munkarend vállalása,
  • minimum alapfokú angolnyelv-tudás.

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörnyezetben szerzett tapasztal,
  • legalább 1 éves releváns szakmai autóipari tapasztalat,
  • minőségellenőrzési ismeretek, tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet,
  • jelenléti prémium,
  • negyedéves prémium és éves prémium,
  • cafeteria,
  • ingyenes vállalati busz vagy 10 Ft/km-es üzemanyag-támogatás

Szektor és munkaidő:

  • Minőségbiztosítás
  • Teljes munkaidő

Bejáráshoz ingyenes buszjáratokat biztosítunk az alábbi útvonalakon:

  • Budapest – Dunakeszi – Göd
  • Balassagyarmat – Ipolyszög – Érsekvadkert – Nagyoroszi – Borosberény – Rétság – Szendehely – Kosd – Göd
  • Gödöllő – Mogyoród – Fót - Veresegyháza - Őrbottyán – Vácrátót –Csörög – Sződ – Sződliget - Göd
  • Szob – Zebegény – Nagymaros – Kismaros – Verőce – Vác –Sződliget - Göd

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2131 Göd, Ipartelep hrsz., 6980

Önéletrajzát kérjük, küldje el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.