Új lemezmegmunkáló üzemünkbe, a legmodernebb technológiák üzemeltetésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

gyártáskoordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • megrendelt termékek gyártásba adása, a gyártás ütemezése, kontrollja
  • felelős a termelési kapacitás teljes kitöltéséért
  • személyenkénti feladatkiadás, nyilvántartás
  • normaidők folyamatos felülvizsgálata, hatékonyság növelése
  • gyártási folyamatok fejlesztése, technologizálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gépészmérnök vagy gépész technikus végzettség
  • gyártó vállalatnál, termelési területen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • precíz, rendszerszemléletű, önálló munkavégzés
  • SAP vállaltirányítási és CAD tervező rendszerek ismerete, angol nyelvtudás és lemezmegmunkálás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, motiváló bérezési csomag
  • felelősségteljes munkakör, szakmai fejlődés biztosítása
  • inspiráló, színvonalas munkakörnyezet
  • dinamikus, innovatív, fiatal csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyöngyös, 3200 Ipar utca 7.

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Cégünkről további információkat honlapunkon talál: innomechanika.hu