A Joyson Safety Systems a világ autóipari biztonsági berendezéseinek piacvezető gyártója, 6.4 milliárd EURO árbevétellel és világszerte több, mint 50,000 munkavállalóval. A Joyson Safety Systems-nél erősen elkötelezettek vagyunk az innováció és a fejlődés iránt. Az autóipar megbízható és hozzáértő partnereként biztonsági rendszereket és alkatrészeket fejlesztünk és gyártunk, melyeket a járművekben világszerte használnak. Termékportfóliónkban megtalálhatóak autókormányok, légzsákok és gázgenerátorok, biztonsági övek, műanyag alkatrészek, biztonsági gyermekülések, elektronikai termékek és szenzorok. Termékeinket szinte minden jelentősebb gépjárműgyártó cégnek szállítjuk világszerte.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Gyártásindító (NPI) mérnök

Feladatok:

  • Felelős azért, hogy a vevői projektek az előre meghatározott mérföldköveknek és KPI-oknak megfelelően teljesüljenek,
  • azonosítja, és szükség esetén eszkalálja a kockázati tényezőket, amelyek a termelés megkezdését (SOP) veszélyeztetik,
  • közreműködik a beruházási költségek tervezésében és azok nyomonkövetésében,
  • biztosítja a megfelelő információáramlást az érintett szervezeti egységek között,
  • koordinálja a projektben résztvevő kollégák munkáját végzettségük és tapasztalatuk alapján,
  • elkészíti az új termékek gyártásához szükséges gyártósorok koncepcióját, layout-ját és elkészíti a gyártósorok kapacitástervét,
  • nyomonköveti a gépbeszállítók munkáját, illetve koordinálja a beérkező berendezések installációját.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki, villamosmérnök, műszaki menedzser) végzettség,
  • multinacionális környezetben termelő vállalatnál szerzett releváns mérnöki tapasztalat,
  • projektvezetésben szerzett tapasztalat (összeszerelő vagy termelő berendezések telepítésében, gyártásindításában),
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • elemzőkészség, gyakorlatiasság, jó kommunikációs készség, jó priorizálás, asszertivitás, csapatmunka.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

3516 Miskolc, Joyson út 1.

Kérem, önéletrajzát juttassa el Maton Gabriella HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

+36 46 408-256
Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Joyson Safety Systems Hungary Kft.
Human Resources/Humán erőforrás