A dinamikusan fejlődő, gépipari alkatrészeket gyártó veszkényi MET-NA Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

GYÁRTÁSI VEZETŐ

FELADATOK:

  • felelős közvetlenül a csoportjába tartozó 7 fő műszakvezetőért, közvetve az alattuk dolgozó kb. 150 fő munkájáért
  • műszakvezetés munkájának támogatása, koordinálása, beszámoltatása
  • dolgozói teljesítmények felügyelete, betartatása, az ezzel kapcsolatos intézkedések meghozatala
  • a gyártóterület minőségi és mennyiségi elvárásainak a biztosítása a műszakvezetésen keresztül
  • a cég által elvárt és kidolgozott folyamatok betartatása a műszakvezetésen keresztül
  • az alárendelt kollégák fejlesztése, motiválása szakmai és munkamódszer szempontjából
  • előírások, munkafegyelem, munkarend, tisztaság és biztonság fenntartása
  • humán és gépi erőforrásokkal való hatékony gazdálkodás biztosítása és szervezése
  • részvétel napi vezetői értekezleteken, riportálás a cégvezetés és az adott területek vezetői felé

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú, felsőfokú műszaki képzettség
  • 2-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • magas szintű szervező és problémamegoldó képesség
  • változások kezelésének a képessége
  • folyamatos fejlesztő szemléletmód, rendszerszintű megközelítés
  • magabiztos, határozott fellépés, jó kommunikációs készség
  • számítógép kezelési ismeretek (főként Microsoft Office)
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • autóiparban szerzett tapasztalat
  • idegen nyelv ismerete

MIÉRT JÖNNÉL HOZZÁNK DOLGOZNI?

  • Versenyképes jövedelem
  • Havi cafetéria rendszer
  • 30% műszakpótlék
  • Túlóra lehetőség
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járás költségének térítése
  • Igény esetén szállás, albérlet biztosítása
  • Alapbér 50%-ig nyaralási pénz

EGYÉB JUTTATÁSOK:

  • Munkatársak ajánlásáért juttatás
  • Dolgozói ötletek jutalmazása
  • Munkaruha
  • Hűségidő után járó jutalom
  • Iskolakezdési támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9352 Veszkény, Mező utca 2.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cím: MET-NA Kft. 9352 Veszkény, Mező utca 2.