CONTINENTAL AUTOMOTIVE HUNGARY KFT.

A Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy. Nemzetközi csapatunk közel 56 ország több mint 230 000 munkavállalóját foglalja magába, és a leginnovatívabb megoldásokat nyújtjuk a mobilitás minden területén. Légy te is a Continental csoport tagja, hozzuk mozgásba a jövőt közösen. A Continental Automotive Hungary Kft. budapesti telephelyén fékrendszerek, komfort- és karosszériaelektronikák, elektronikus menetstabilizáló rendszerek, hibrid meghajtó rendszerek elektronikai vezérlőegységei, alvázelektronika, olajszenzorok gyártása történik.

Gyártási minőségügyi mérnök

FELADATAID KÖZÉ FOG TARTOZNI:

  • Belső minőség nyomon követése, intézkedések definiálása és végrehajtásuk figyelemmel kísérése
  • Sorvezetők munkájának koordinálása
  • Vevői reklamáció kezelésében történő részvétel, aktív együttműködés a 8D riportok elkészítésében
  • Szoros együttműködés a gyártással és az ipari mérnökség támogató területeivel
  • Beszállítói hiba esetén reklamációs riport készítése és a kapcsolat felvétele az beszállító fejlesztő mérnökséggel
  • Minőségügyi dokumentációk ellenőrzése, fejlesztése, P-FMEA, Control Plan gondozása

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • Rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel, szóban és írásban egyaránt
  • FMEA, 8D, A3, SPC és IATF ismereteid is vannak
  • Van korábbi tapasztalatod folyamat auditok lefolytatásában
  • Strukturáltan dolgozol, komplex problémák megoldására is képes vagy

Előnyt jelent, ha:

  • Rendelkezel VDA6.3 és/vagy IATF 16949 auditori képesítéssel
  • Ismered és beszéled a német nyelvet is

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest