A Toyo Seat Europe Kft. közel 20 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100%-ban japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó szerepében, ülésvázak gyártásával foglalkozunk, a Suzuki, Toyota, Volkswagen beszállítóiként.

Folyamatos fejlődésre törekszünk, csapatunk bővítésére
új kollégánkat keressük:

Gyártási minőségellenőrzés-vezető

munkakörbe

FELADATOK

  • Minőségellenőri csapat szakmai és szervezeti irányítása
  • Mérőszoba vezetése
  • A gyártási igényekhez megfelelő kapacitás tervezése
  • Belső minőségi mutatók javítása, folyamatok fejlesztése
  • Riportálás a Minőségbiztosítási menedzser részére
  • Selejt csökkentési intézkedések kialakítása, bevezetése és fenntartása
  • Havi mérések (roncsolás és geometriai) tervezése, folyamatos ellenőrzése
  • Belső nem megfelelőségek kivizsgálása, kezelése és hatékony megszüntetése
  • A minőségellenőri csapat folyamatos szakmai fejlesztése
  • Préselt és hegesztett termékek gyártásközi kiesésének kezelése, analízisek elkészítése, gyökérokok keresése
  • Bejövő áru átvétel, széria indítások minőségbiztosítási támogatása, gyártásközi ellenőrzések és tűzfal ellenőrzésekhez képzett erőforrások biztosítása
  • Részvétel a gyártási folyamatok fejlesztésében
  • Részvétel a vevői reklamációk kezelésében

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves autóipari – üzemi minőségbiztosításban szerzett - szakmai tapasztalat
  • Méréstechnikai, hibakeresési módszerek ismerete
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Magabiztos kommunikáció angolul írásban és szóban egyaránt
  • Folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • IATF 16949 minőségirányítási szabvány ismerete
  • Precizitás, a részletekre való odafigyelés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság

ELŐNYT JELENT

  • Az autóipari szabványok és előírások ismerete
  • Vevőspecifikus követelménygyűjtemények ismerete (FormelQ)
  • Belső auditori végzettség (MSZ EN IS 9001, IATF 16949)
  • Rendszer-, folyamat- és termékauditálási tapasztalat
  • Présüzemi és/vagy hegesztőüzemi és/vagy szereldei minőségbiztosítási jártasság
  • Mérőeszköz felügyelői végzettség
  • CMM gépkezelői tapasztalat
  • Roncsolásmentes anyagvizsgálói végzettség

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Belső tréningek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Százhalombatta, 2440 Iparos út 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát.