A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

keres

Gyártási mérnök - Esztergom

pozícióba kollégát.

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos feladatok ellátása
    • Termelőgépek működtetésének segítése
    • Géptelepítések felügyelete
    • Gyártási folyamatok optimalizálása
    • Gépek karbantartásának felügyelete
    • Munkautasítások, karbantartási utasítások készítése
    • Részvétel prototípus gyártásban

Elvárások:

  • Gépészmérnök, villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Számítógépes ismeretek
    • Windows környezet
    • Office csomag
    • Autocad, más tervezőprogramok ismerete előny
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, más idegen nyelvek ismerete előnyt jelent
  • Utazási hajlandóság
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes alapbér
  • Juttatások: Bónusz + cafetéria
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, képzések

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, esztergomi partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Esztergom

A jelentkezés módja:

Kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Részletekről érdeklődhet Csabai Zsuzsannánál a +3620 331 19 45-ös mobilszámon.