FilmTech Digital Kft.
Filmforgalmazási iparágban működő cég, gyártásszervező/koordinátor munkatársat keres,

gyártási asszisztens

pozícióba.

FELADATOK:

  • gyártási feladatok dokumentálása, adminisztrálása
  • kapcsolattartási jogértékesítő cégekkel, illetve azok laborjaival
  • kapcsolattartás hazai laborokkal és szinkronstúdiókkal
  • filmes alapanyagok koordinációja
  • tartalom konverzió az adott partner részére

ELVÁRÁSOK:

  • Egyetemi/főiskolai diploma
  • precizitás, határidőre történő munkavégzés
  • angol nyelvtudás legalább középfokon

ELŐNY:

  • Adobe Premiere ismeretek
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú informatikai végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • betekintés a filmek világába
  • rugalmas munkarend, napi 8 órás munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Marketing, Média, PR
  • Filmgyártás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Őrmező, Budapest

Fényképes önéletrajzát bérigényével és motivációs levelével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.
Levél tárgy: álláspályázat