Gyártáselőkészítő

A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

Főbb feladatok:

  • A gyártási folyamatok során felhasznált alapanyagok, alkatrészek, segédanyagok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Rendelésigénylő listák készítése a beszerzés felé
  • Gyártási anyaghiányok kezelése
  • Együttműködés a gyártási csoportvezetőkkel, gyártástámogató mérnökökkel
  • Beszállítókkal történő eseti kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés
  • Megbízható, precíz, proaktív és dinamikus személyiség, kiváló szervezőkészséggel
  • Jó kommunikációs és hatékony együttműködési készség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, MS Office)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Prielle Kornélia utca 4a.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével várjuk.