A német tulajdonú, családi vállalkozásként működő MSK Hungary nemzetközi szinten a csomagolási technológia és a robotika egyik piacvezetője. A folyamatos innovációnak, átfogó vevőszolgálatunknak és ütőképes csapatunknak köszönhetően vezető pozíciót értünk el az ipari csomagolási és a logisztikai rendszerek területén. Nyírbátori gyáregységünkben jelenleg több mint 350 munkatársat foglalkoztatunk, most új lehetőség nyílik az alábbi pozícióba:

MAGYARORSZÁG (NYÍRBÁTOR) GYÁREGYSÉGÜNK SZÁMÁRA ÖNT KERESSÜK AZ ALÁBBI POZÍCIÓBA

Gyártáselőkészítés Manager

    A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő
    Szerződés típusa: határozatlan
    Utazás: alkalmanként

Az Ön feladatai:

  • A vállalat gyártás-előkészítési tevékenységének irányításáért, a gépalkatrészek gyártási technológiájának fejlesztéséért, minőségi követelmények és kiszállítási határidők betartásáért való felelősség
  • Alkalmazott technológiák (művelettervek, darabjegyzékek) adaptálásának irányítása a gyártó berendezéseink korszerűsítésének megfelelően
  • Az egyes alkatrészek normaidejének meghatározásáért, illetve a külső- és belső termelési folyamatok koordinálásáért való felelősség
  • A Gyártáselőkészítés Osztály tevékenységének, szükséges létszámának tervezése, megvalósítása, betartása, a terület éves költségvetésének elkészítése, annak realizálása, nyomon követése
  • A termelési területeken dolgozó munkatársak támogatása és fejlődésének elősegítése
  • Beszámolási kötelezettség a CEO felé, szoros napi kapcsolatottartás mind a Mérnökség, az Alkatrészgyártás, illetve a Szerelde Üzem vezetőjével

Az Ön profilja:

  • Gépészmérnöki végzettség (lehetőleg gyártási technológiákra/szerszámgépekre specializálódott)
  • Alapfokú REFA tanúsítvány és / vagy Lean MTM tanúsítvány kötelező
  • Termelő vállalatoknál, egyenértékű pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete előnyt jelent
  • Hegesztett szerkezetek gyártásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Vállalatirányítási rendszer felhasználásában való jártasság előnyt jelent
  • Nyitott, kezdeményező, folyamatszemléletű, elkötelezett személyiség
  • Költség-, eredmény- és ügyfél orientált szemlélet
  • Képes nagy nyomás alatt dolgozni egy innovatív nemzetközi környezetben
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és jövő orientált családi vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezés, cafeteria juttatások (egészséges étkezés, sport, pihenés) utazási támogatással kiegészítve
  • Személyre szabott nemzetközi karrier építésének lehetősége, továbbképzés támogatása
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyírbátor

Kezdje a jövőjét az MSK-val.
Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük adja meg a bérigényét és a munkába állás lehetséges kezdő időpontját is).