MacDermid Alpha Hungary Kft.

Gyártás technikus

A MacDermid Alpha Hungary Kft 20 éve sikeresen működik Magyarországon. Dunaharasztin lévő telephelyén az elektronikai ipar és az autóipar számára gyárt forrásztástechnikai termékekeket. Az elmúlt évek alatt számos bővítésen átesett a cég. Termelési egységei közé tartozik: paszta, huzal, fémpor gyártása illetve öntödei egység.

Főbb feladatok, munkák:

  • OpTek lézergép megfelelő kezelése
  • ArgoControl szoftver használata
  • Termelési terv végrehajtása, jelentések készítése, termelés nyomon követése, riportok készítése
  • Outlook elektronikus levelezési rendszer használata
  • Mérőeszközök, védőeszközök helyes használata
  • Minőségbiztosítási rendszerek kezelése, magas szintű minőségi elvárások teljesítése
  • A termék becsomagolása, illetve annak kiküldése
  • ISO, IATF minőségi szabványok és a munkautasítások követése
  • Lézer terem tisztán tartása
  • 5S rendszer karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeret, Word, Excel, Outlook, jártasság szoftverek felhasználó szintű kezelésében
  • Precizitás, pontosság, munkára való igényesség
  • Önállóság, döntési képesség
  • Jó szervezési és tervezési képesség
  • Vevőorientáltság, magas minőségi szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Technikusi végzettség előny

Amit kínálunk:

  • Megbízható, hosszú távú bejelntett munkahely, határozatlan idejű szerződéssel.
  • Próbaidő letelte után kiemelkedő havi bruttó 56.000 Ft-os Cafeteria csomag, visszamenőlegesen a próbaidő idejére is
  • Munkavállalói ajánlási jutalom
  • Kávé, védőital biztosítása korlátlan mennyiségben
  • Munkaruha és védőeszköz biztosítása
  • Munkába járás támogatása a nem Dunaharasztin élők részére ( gépkocsival történő közlekedés esetén 15Ft/km, tömegközlekedés esetén a költség 86%-a)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 2.

Jelentkezem gombra kattintva kérm küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.