PROMATECH CÉLGÉPGYÁRTÓ KFT
100%-ban magyar tulajdonú cégünk egyedi szerelőkészülékek, célgépek, ipari robotcellák teljeskörű kivitelezésével foglalkozik. Csapatunkat már 36 fő erősíti. Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően új munkatársat keresünk

GYÁRTÁS KOORDINÁTOR / RAKTÁROS

pozícióba.

Miért jelentkezz hozzánk?

  • Családias, támogató közösség vár rád, vezetőink rugalmasak és emberközpontúak
  • Egy műszakos munkarendben dolgozunk, a munkaidő 7.00-tól 15.30-ig tart
  • Munkaruhát biztosítunk
  • A munkakörnyezet rendezett, tiszta
  • Előrelépési lehetőséget adunk
  • Betanulási lehetőséget biztosítunk
  • Szabadidődben csocsózhatsz
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezéssel jutalmazzuk munkádat (200.000 – 250.000 Ft nettó), valamint támogatjuk a bejárást

Milyen feladatok várnak az új munkatársra?

  • A gyártásba érkező alapanyagok, alkatrészek beazonosítása, minőségének és mennyiségének ellenőrzése, kapott dokumentumok megfelelő kezelése
  • Az alkatrészek műveleti lapján meghatározott következő művelet szerinti összekészítés/raktározás megvalósítása
  • Alvállalkozóhoz történő kiszállítás esetén szállítólevél elkészítése, alkatrészek összekészítése
  • A gyártásban lévő alkatrészek műveletközi ellenőrzése műhelyrajz és műveleti utasítás alapján
  • Minőségbeli problémák feltárása, dokumentálása, jelentése
  • Selejt jelentése esetén nem-megfelelőségi jelentés kitöltése, dokumentálása
  • Termelésirányító rendszer működtetését biztosítása a megkövetelt adminisztratív munka elvégzésével

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Rendelkezz műszaki rajz olvasási ismerettel
  • Legyél ambiciózus és önálló, de szabálykövető
  • Legyél csapatjátékos, mert sok kollégával kell majd egyeztetned

Örülünk, ha:

  • Rendelkezel B kategóriás vagy targonca vezetői engedéllyel
  • Alapvető gyártástechnológiai ismereteid vannak
  • Szereztél már tapasztalatot raktározás területén
  • Egyedi célgépgyártásban szerzett tapasztalatod van
  • Műszaki végzettséggel rendelkezel

Munkavégzés helye:

    Nagytarcsa, Berdó ipari park

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa, 2142 Csonka János utca 5..

Amennyiben szimpatikus számodra a lehetőség, jelentkezz hozzánk a 'Jelentkezem' gombon keresztül, magyar nyelvű önéletrajzoddal, a tárgyban Gyártáskoordinátort megjelölve.