Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
TA-LOGISTICS KFT.
  • Cégünk a TA-Logistics Kft. a Tisza Automotive Kft. részére biztosítja a termékek gyártásához szükséges alapanyagokat, végzi azok minőségének ellenőrzését, az anyagáramlások optimalizálását, a késztermékek raktározását, állaguk megőrzését, a logisztikai feladatok megszervezését, lebonyolítását.
  • Gyártás és szerelés folyamatfejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      Új termék bevezetése:

      • Gyártási-, szerelési folyamat kialakítása, dokumentálása
      • Optimális gyártó-, szerelőeszköz kiválasztásának támogatása
      • Gyártáselrendezési-, anyagáramlási tervek kidolgozása és karbantartása
      • Ciklusidők, ütemidők felmérése, kiértékelése

      Sorozatgyártás:

      • A gyártás és szerelési folyamatok napi szintű támogatása, fejlesztése
      • Gyártási folyamatokban felmerülő hibák elemzése, módosítási javaslatok készítése
      • Műveleti Utasítások elkészítése, nyomonkövetése
      • Belső auditok lebonyolítása, dokumentálása
      • Minőségi célkitűzések segítése
      • Reklamációk kivizsgálása, javaslattétel helyesbítő- és megelőző intézkedésekre

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • technikusi végzettség (gépész vagy gépgyártástechnológus)
      • autóiparban vagy összeszerelésben szerzett többéves tapasztalat
      • magas szintű Excel tudás
      • tervezőprogramok ismerete előnyt jelent
      • rendszerezettség, szisztematikusság
      • jó problémamegoldó képesség
      • határozott, rugalmas és együttműködő személyiség
      • analitikus, strukturált szemlélet
      • minőségorientált gondolkodás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • angol nyelvtudás előnyt jelent

    Amit kínálunk:

      • Béren kívüli juttatás
      • Hosszútávú munkahely
      • Stabil céges háttér
      • Egyéb dolgozói juttatási csomag

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás technikus
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    3580, TISZAÚJVÁROS TVK IPARTELEP hrsz. 2117/12.

    Egyéb juttatások:

    étkezési jegy,mobiltelefon,cafeteria

    Jelentkezési határidő:

    2018. 05. 14.

    Kérjük jelentkezésében bérigényt megjelölni szíveskedjen.

    További információ: a 06-70/455-8090-es telefonszámon hétfőtől péntekig 8:00-16:00-ig.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Gyártás és szerelés folyamatfejlesztő
    • Hirdető cég: TA-LOGISTICS KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
    • Város: Tiszaújváros
    • Feladatok: Új termék bevezetése:Gyártási-, szerelési folyamat kialakítása, dokumentálásaOptimális gyártó-, szerelőeszköz kiválasztásának támogatásaGyártáselrendezési-, anyagáramlási tervek kidolgozása és karbantartásaCiklusidők, ütemidők felmérése, kiértékeléseSorozatgyártás:A gyártás és szerelési folyamatok napi szintű támogatása, fejlesztéseGyártási folyamatokban felmerülő hibák elemzése, módosítási javaslatok készítéseMűveleti Utasítások elkészítése, nyomonkövetéseBelső auditok lebonyolítása, dokumentálásaMinőségi célkitűzések segítéseReklamációk kivizsgálása, javaslattétel helyesbítő- és megelőző intézkedésekre
    • Elvárások: technikusi végzettség (gépész vagy gépgyártástechnológus)autóiparban vagy összeszerelésben szerzett többéves tapasztalatmagas szintű Excel tudástervezőprogramok ismerete előnyt jelentrendszerezettség, szisztematikusságjó problémamegoldó képességhatározott, rugalmas és együttműködő személyiséganalitikus, strukturált szemléletminőségorientált gondolkodás
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Egyéb juttatások: étkezési jegy mobiltelefon cafeteria
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-04-16
    • Lejárati dátum: 2018-05-14
    Állás, munka még: TA-LOGISTICS KFT.>