Fémipari termékeket gyártó partnercégünk számára keresünk

Gyártás- és folyamatfejlesztő mérnök

Munkatársat.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Termelővállalatnál szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Technológiai ismeretek
  • SAP ismeret
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • LEAN, TSP ismeretek

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • Gyárthatósági tanulmányok készítése.
  • Új termékek gyártásának tervezése, gyártásba vitele és gondozása
  • Új technológiák, eljárások és gyártóeszközök bevezetése, beszerzésének támogatása
  • Ciklusidők felmérése, SAP normaidők ellenőrzése, karbantartása
  • Aktív részvétel vevői reklamációk kivizsgálásában
  • Munkaállomások kialakításának javítása
  • Hatékonyság javító intézkedések bevezetése
  • LEAN szemlélet kialakítása, fenntartása

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.