Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Partnercégünk piacvezető az automatikus adatrögzítés és a folyamat automatizálás terén. A vállalat jelenleg balatonboglári üzemébe keres tehetséges, elhivatott kollégát az alábbi munkakörbe:

Gyártás előkészítő tervező

Főbb feladatok, munkák:

  • - Termelési folyamatok koordinálása
  • - Gyártás tervezés optimalizálása
  • - Termelési kapacitás optimalizálása
  • - Termelési ütemterv kialakítása, megrendelésekhez igazítva
  • - Gyártási határidők figyelemmel kísérése, betartatása
  • - Gyártási problémák feltárása, kezelése
  • - Aktív kapcsolattartás társosztályokkal (tervezés, beszerzés stb.)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • - Legalább középfokú, műszaki végzettség
  • - Gyártási, szerelési területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • - MS Office programok magas szintű ismerete
  • - Angol közép szintű nyelvtudás
  • - Gyors reagáló, és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • - felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • • Stabil hátterű nemzetközi vállalat
  • • Felelősségteljes munkakör
  • • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Munkavégzés helye:

8630 Balatonboglár

Amennyiben megfelel az elvárásoknak kérjük, küldje el önéletrajzát a [e-email] címre. Bővebb információ: 06 70 4403597 telefonszámon.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyártás előkészítő tervező
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Somogy megye
  • Város: Balatonboglár
  • Feladatok: - Termelési folyamatok koordinálása - Gyártás tervezés optimalizálása - Termelési kapacitás optimalizálása - Termelési ütemterv kialakítása, megrendelésekhez igazítva - Gyártási határidők figyelemmel kísérése, betartatása - Gyártási problémák feltárása, kezelése - Aktív kapcsolattartás társosztályokkal (tervezés, beszerzés stb.)
  • Elvárások: - Legalább középfokú, műszaki végzettség - Gyártási, szerelési területen szerzett 2-3 éves tapasztalat - MS Office programok magas szintű ismerete - Angol közép szintű nyelvtudás - Gyors reagáló, és problémamegoldó készség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-16