Axell Hungary Kft.

Gyári munkás (Hollandia)

Hirdetés szövege:

    Széles körű gyári munkalehetőségek Hollandiában!
    Gyere és próbáld ki magad!

    Bér: bruttó 10,00 € / óra – 10,79 € / óra között (tapasztalattól függően) + 8% vakáció bér + műszakpótlék + túlóra pótlék

    50 € utazási bónusz, ha még Júniusban indulsz!

    Lokációk: Tilburg, Eindhoven, Rijen, Oisterwijk, Nieuwendijk

    Feladatok:
    Csomagolás
    Címkézés
    Minőség ellenőrzés

    Elvárások:
    Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

    Előny:
    Hasonló területen szerzett tapasztalat
    B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk :
    Holland szerződés
    Hosszú távú munkalehetőség
    Heti fizetési rendszer
    Szállást és egészség biztosítást tudunk biztosítani
    - az összegeket a munkavállaló állja,és a munkabérből kerülnek levonásra
    Ingyenes munkába járás (Axell szállásról)
    Segítségnyújtás a külföldi ügyintézésben
    Kiutazás és az étkezés önköltséges, adminisztrációs díjat nem számolunk fel.

    Kérdés esetén keress bennünket:
    +36-70/ 882 90 48 vagy +36-70/ 884 50 31

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Hollandia