UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.

Gyakornoki program informatikai területre

    Az UNIQA Raiffeisen Software Service Kft. biztos háttérrel rendelkező, a bécsi székhelyű UNIQA és Raiffeisen konszernhez tartozó, Budapesten működő szoftverház.

    Amennyiben tanulmányaid utolsó évében jársz, élhetsz a lehetőséggel, hogy megpályázz nálunk egy helyet gyakornoki programunk keretében.

    Főiskolán, egyetemen szerzett elméleti tudásod gyakorlatban is felhasználhatod, hogy az általad választott szakterületen tapasztalatot szerezz.

    Részt vehetsz érdekes szakprojekteken, igazi kihívásokkal találkozhatsz és jó teljesítményed esetén a gyakorlati idő leteltével beindíthatod karriered akár nálunk is.

Feladataid:

  • a projektcsoport munkájának támogatása
  • feladatkoordináció és nyomonkövetés, egyeztetés más csoportokkal
  • határidőkövetés, problémamegoldás proaktiv támogatása
  • információtovábbítás kollégáknak emailben és telefonon
  • adatbáziskezelés, a bevitt adatok kezelése

Jelentkezz, ha rendelkezel:

  • IT alapismeretekkel
  • ismeretekkel banki és biztosítási területeken
  • elemzési metódusokkal
  • analizálási- és problémamegoldó képességgel
  • 25-30 órával hetente
  • magabiztos fellépéssel és kedveled az intellektuális kihívásokat
  • jó szociális képességekkel
  • jó MS-Office Word és Excel ismeretekkel
  • jó meggyőzőképességgel és magabiztos fellépéssel
  • önálló, strukturált gondolkodásmóddal és szervezett munkastílussal

Ezen kívül:

  • tanulmányaidat folytatod még vagy diploma előtt állsz
  • jól kommunikálsz németül és angolul
  • célratörő, kitartó és megbízható vagy
  • határozott fellépésed van

További előnyök:

  • tapasztalatok: JIRA , Confluence, JAVA, SQL használatával

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha felkeltettük érdeklődésedet, küldd el nekünk német és magyar nyelvű önéletrajzodat.