Gyakornok vevői minőségbiztosítási területre

PRODIÁK Iskolaszövetkezet

3526 Miskolc

Autóelektronikai partnercégünk számára keresünk gyakornok munkavállalókat!

Főbb feladatok, munkák:

  • Mérnök kollégák munkájának a támogatása
  • Heti és havi statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Adatgyűjtés, dokumentációk elkészítése és folyamatos aktualizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő műszaki/mérnöki tanulmányok (BSc/MSc villamos- vagy gépészmérnöki karon előnyt jelent)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Komplex havi juttatási csomag versenyképes színvonalon
  • Juttatási rendszerünk az alapbéren felül diploma bónuszt és cafeteria juttatást is tartalmaz
  • Home Office munkavégzés biztosítása átlagosan heti 5 munkanapló 3 munkanap
  • Home Office munkavégzés támogatása plusz anyagi hozzájárulással
  • Helyközi tömegközlekedés használata esetén, útiköltség támogatás
  • Előrelépési lehetőség seniori pozícióba legalább félév elteltével
  • Seniori pozíció eredményezte plusz juttatás és tréning lehetőségek biztosítása
  • Önálló projekt menedzselés esetén superiori kinevezés és plusz juttatás válik elérhetővé

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás