Gyakornok

PRODIÁK Iskolaszövetkezet

3397 Maklár

Multinacionális autóipari gyártócég számára keresünk felsőfokú tanulmányokat folytató diákokat maklári munkavégzéssel, pénzügyi, termelési területekre.

Gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

  • Területek által meghatározott feladatok elvégzése
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Munkatársak napi munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív vagy passzív 25 év alatti hallgató jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek kifejezetten MS Office ismerete
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés
  • Minimum heti 30 óra vállalása (H-P)
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Lehetőség az osztályok mindennapi működésének megismerésére
  • Versenyképes bérezés mely a munkában töltött időre járt
  • Rugalmas, egyéb elfoglaltsághoz alkalmazkodó munkaidő beosztás
  • Céges buszjáratok használata a munkába járáshoz
  • Étkezési hozzájárulás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • SZÉP kártya

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
Gyakornok
3397 Maklár