Gazdasági modellezéssel foglalkozó szakembereink segítséget nyújtanak döntéshozóknak a források felmérésében, valamint a források vállalaton belül történő hatékony elosztásának megtervezésében. Egy ágazat vagy egy új vállalkozás strukturálása érdekében gazdasági és pénzügyi modelleket fogsz kidolgozni a jól átgondolt modellezési és mennyiségi elemzési módszerek felhasználásával.

Gyakornok / Pályakezdő Tanácsadó - Valuation, Modelling & Economics

Főbb feladatok, munkák:

  • Mérlegek és eredménykimutatások vizsgálata
  • Pénzügyi idősorok elemzése, trendek vizsgálata
  • Üzleti folyamatok elemzése
  • Üzleti tervezés és pénzügyi modellezés
  • Vállalati- és iparági információk és adatok gyűjtése
  • Cégbemutató készítése
  • Piackutatás jellegű feladatok ellátása
  • Prezentációkhoz adat és információ szolgáltatás
  • Megbízások végrehajtása vezető tanácsadó felügyelete mellett

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú, közgazdasági tanulmányok vagy felsőfokú végzettség (elsősorban mesterszakon, pénzügy vagy számvitel területen)
  • Érdeklődés az átvilágítás, értékelés iránt
  • Erős analitikus és elemző készség, MS Office magas szintű felhasználói ismerete
  • Magabiztos számviteli ismeretek
  • Magabiztos angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Érdekes szakmai munkát vezető multinacionális és hazai ügyfeleinknél
  • Szakmai tréninget
  • Versenyképes fizetést, juttatásokat
  • Egy dinamikus, fiatalos, nemzetközi csapat együttműködését

A jelentkezésed leadását követően egy gyors kiválasztási folyamat után az év bármely szakaszában elkezdheted az EY-nál a karriered!