Várunk Téged Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó vállalatánál Törökszentmiklóson.

Gyakornok

pozícióba keresünk új munkatársat!

Miért lesz ez jó döntés?

  • Nálunk igazi szakmai tapasztalatra tehetsz szert elméleti tudásod mellé, egy igazán motiváló csapatban.
  • Gyakornoki bérezés mellett szállás lehetőséget is biztosítunk.
  • Főznöd sem kell, mert az ebédről is mi gondoskodunk.
  • Szakdolgozatod elkészítésében is tudunk segíteni.

Milyen területekre keresünk gyakornok kollégákat?

  • K+F - Feladatok: részvétel kutatási folyamatokban, validálási folyamatokban.
  • SCM - Feladatok: logisztikai folyamatok optimalizálása, gyári logisztikai folyamatok támogatása.
  • Beszerzés - Feladatok: beszerzési folyamatok támogatása, dokumentálás.
  • Létesítménygazdálkodás - Feladatok: telephelyi rajzok koordinációja, rajzolóprogram ismerete (pl.: AutoCAD).

Mit várunk Tőled?

  • Aktív hallgatói jogviszonyt felsőfokú tanintézményben.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudást.
  • Folyamatszemléletet.
  • Jó kommunikációs képességet.
  • Kiváló szervezői készséget.

Mi jelent előnyt?

  • SAP ismeret.
  • Német nyelvismeret.
  • Magyarország legnagyobb, több mint 20 éves múlttal rendelkező mezőgazdasági gépgyártó vállalata a CLAAS Hungária Kft. 1997 óta működik Törökszentmiklóson, és az évek során a Csoport  vágóasztalok és a vágóasztal-szállító kocsik kompetenciaközpontjává vált, ahol naponta közel 900 kolléga dolgozik együtt a mindennapi sikerekért.