Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Gyakornok – IT területen

Szeretnéd elméleti tudásod a gyakorlatban is hasznosítani? Szeretnél egy jó légkörű, fiatalos, dinamikus csapathoz tartozni? Magyarország legvonzóbb munkáltatója várja hallgatók jelentkezését a Mercedes-Benz gyárba!
Szakmai tapasztalatot szerezhetsz a gyártási- és a gyártást kiszolgáló területek (pl.logisztika, minőségirányítás, műszaki üzemeltetés, beszerzés, pénzügy és kontrolling, jog, HR, kommunikáció) egyikén, miközben nyelvtudásod fejlesztésztheted és nemzetközi kapcsolatokra tehetsz szert.

Feladatok:

  • Projektfeladatok támogatása.
  • Informatikai csatlakozások tesztelése és kiépítése a robotokkal a karosszériaüzemben.
  • Termelés vizualizációs folyamatok és épületirányítási rendszer kiépítésének a támogatása.
  • Adatok felvitele termelés irányítási rendszerbe

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Mercedes út 1.

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Min. 3 max. 6 hónapos gyakorlati időtartam
  • Heti min.3 max. 5 munkanap
  • Mérnökinformatika vagy műszaki menedzser tanulmányok
  • Önállóság, csapatszellem, felelősségteljes munkavégzés.
  • Jó kommunikációs képesség, megoldás-orientált gondolkodásmód.
  • Aktív német és/vagy angol nyelvtudás.
  • Kecskeméti munkavégzés (szállás saját költségen)

Amit kínálunk:

  • Gyakornoki bérezés
  • Napi munkába járás támogatása
  • Étkezési hozzájárulás
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Kötelező szakmai gyakorlat teljesítése
  • Szakdolgozat írási lehetőség
  • Különböző projektekben való aktív részvétel

Örömmel fogadjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gomb segítségével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyakornok – IT területen
  • Hirdető cég: Mercedes-Benz Manufact. Hungary Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: Projektfeladatok támogatása. Informatikai csatlakozások tesztelése és kiépítése a robotokkal a karosszériaüzemben. Termelés vizualizációs folyamatok és épületirányítási rendszer kiépítésének a támogatása. Adatok felvitele termelés irányítási rendszerbe
  • Elvárások: Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony Min. 3 max. 6 hónapos gyakorlati időtartam Heti min.3 max. 5 munkanap Mérnökinformatika vagy műszaki menedzser tanulmányok Önállóság, csapatszellem, felelősségteljes munkavégzés. Jó kommunikációs képesség, megoldás-orientált gondolkodásmód. Aktív német és/vagy angol nyelvtudás. Kecskeméti munkavégzés (szállás saját költségen)
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Részmunkaidő 4 óra
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-05
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 1
Állás, munka még: Mercedes-Benz Manufact. Hungary Kft>