Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Oroszlányi és Tatabányai partnereinkhez keresünk

Gyakornoki pozíciók

Gyakornoki és Irodai asszisztensi diák munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Mérnökök munkájának segítése
  • Irodai alkalmazottak munkájának segítése
  • Szakmai gyakorlat keretein belüli munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos tanulói jogviszony
  • Heti minimum 2-3 nap vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai Gyakorlati munka leigazolása
  • Kiváló szakmai tapasztalat

Egyéb információ az állásról:

  • Akár mérnöki, akár HR terület iránt érdeklődnél itt a helyed!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, 2840 Oroszlány

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérlek küldd el az önéletrajzod a megadott email címre.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: PRODIÁK Iskolaszövetkezet>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gyakornoki pozíciók
  • Hirdető cég: PRODIÁK Iskolaszövetkezet
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Komárom-Esztergom megye
  • Feladatok: Mérnökök munkájának segítése Irodai alkalmazottak munkájának segítése Szakmai gyakorlat keretein belüli munkavégzés
  • Elvárások: Nappali tagozatos tanulói jogviszony Heti minimum 2-3 nap vállalása
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Diákmunka
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-21