IT Services Hungary Kft. (IT SERVICES HUNGARY KFT)

Gyakornok BO Comms területre 1

Mi lenne a Te feladatod?

  • Power Point prezentációk elkészítése üzleti igények alapján
  • hírlevelek megírása, arculathoz igazítása
  • csapatszintű weboldalak támogatása
  • céges közösségi oldal tartalommal való feltöltése
  • céges arculati elemek elkészítésének támogatása
  • eseményszervezés
  • kisebb fordítási feladatok
  • Írásbeli és szóbeli kapcsolattartás a kollégákkal

Ha mindezzel rendelkezel,

  • magabiztos angol nyelvtudás
  • Microsoft Office – főként Power Point magas szintű ismerete
  • Design programok alapszintű ismerete
  • Aktív, nappali hallgatói jogviszony még min. egy évig
  • Legalább heti 25-30 óra vállalása

Előny:

  • Design programok felhasználó szintű ismerete
  • német nyelvtudás
  • korábbi releváns gyakornoki munkatapasztalat

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.