Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
PRODUKTEAM KFT.

Gumiszerelő munkatárs

Hirdetés szövege:

    Gépjárműalkatrész kereskedelemmel foglalkozó partnerünk csapatába keressük új kollégáinkat Budapest több kerületében is!
    Feladatok:

    • személygépjármű-abroncsok cseréje.

    A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
    középfokú végzettség.
    Előny:

    • gumijavító-kerékkiegyensúlyozói, karosszérialakatos vagy autószerelői képesítés;
    • kapcsolódó munkatapasztalat.

    Amit kínálunk:

    • alapbér+pótlékok+cafeteria juttatás;
    • utazási költségtérítés.

    Munkaidő: 4 havi munkaidőkeretben;
    szezonon kívül hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között;
    szezonban (október-november): 8:00-19:00 és szombaton 8:00-13:00 között.
    Munkavégzés helye: Budapest
    Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 605 8667

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Gumiszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

BUdapest

Egyéb juttatások:

cafeteria

Jelentkezési határidő:

2017. 12. 14.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gumiszerelő munkatárs
  • Hirdető cég: PRODUKTEAM KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Gumiszerelő munkatársGépjárműalkatrész kereskedelemmel foglalkozó partnerünk csapatába keressük új kollégáinkat Budapest több kerületében is!Feladatok:személygépjármű-abroncsok cseréje.A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:középfokú végzettség.Előny:gumijavító-kerékkiegyensúlyozói, karosszérialakatos vagy autószerelői képesítés;kapcsolódó munkatapasztalat.Amit kínálunk:alapbér+pótlékok+cafeteria juttatás;utazási költségtérítés.Munkaidő: 4 havi munkaidőkeretben;szezonon kívül hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között;szezonban (október-november): 8:00-19:00 és szombaton 8:00-13:00 között.Munkavégzés helye: BudapestÉrdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 605 8667
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-16