SpaTrend Kft.
Bővülő csapatunkba

Grill értékesítő

munkatársat keresünk.
Európa egyik legnagyobb és legszélesebb választékkal rendelkező jakuzzi, kerti bútor és grill szalonjait működtetjük. Termékpalettánk meghatározó márkái a HotSpring, Caldera, Endless Pool, Broil King, Kamado Joe és a Jati & Kebon.

Főbb feladatok, munkák:

Feladatod lesz, ha velünk tartasz
  • prémium kategóriás grillek és grill kiegészítők értékesítése meglévő és leendő ügyfeleinknek,
  • közreműködés Marketing akciók szervezésében, végrehajtásában a Marketing csapat támogatásával,
  • garanciális ügyintézés a beszállítóval és ügyfelekkel,
  • szoros együttműködés a Back office-szal és társosztályokkal (beszerzés, pénzügy, logisztika, raktár, szerviz),
  • értékesítéssel kapcsolatos dokumentációk elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged keresünk, ha
  • minimum középfokú végzettséged van,
  • sales beállítottságú vagy,
  • proaktívan állsz a feladatokhoz,
  • jó a problémamegoldó képességed,
  • felhasználói szinten és persze precízen tudod kezelni az MS Office alap szoftvereit (Word, Excel),
  • határozott és pozitív személyiségnek tartod magad,
  • szót értesz szinte bárkivel,
  • tudsz és akarsz csapattagként tevékenykedni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Növeli a kiválasztás esélyét, ha
  • szeretsz grillezni, tehát lelkesen tudsz beszélni már most is a témáról,
  • használtad már a Kulcs-Ügyvitelt és/vagy a MiniCRM rendszert,
  • a google drive táblázatkezelőjével jóban vagy,
  • nemcsak tudsz, de mersz is beszélni angolul.

Amit kínálunk:

Ha velünk tartasz, számíthatsz
  • kemény munka esetén stabil, kiemelkedő jövedelemre, ami alapfizetésből, havi jutalékból és negyedéves bónuszból áll,
  • laptopra és mobiltelefonra,
  • folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttérre,
  • változatos, kihívásokkal teli feladatokra,
  • dinamikus, támogató munkakörnyezetre,
  • hosszú távú munkalehetőségre.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

2096 Üröm, Kőbánya utca 16.

Kérjük, hogy a fényképes önéletrajz mellé küldd meg a fizetési igényed is.