HELIA-D Kft.

Graphic designer

A Helia-D immár 40 éve kiemelkedő szereplője a magyar szépségápolási szektornak. Amennyiben szeretnél részese lenni egy meghatározó brand dinamikus fejlődésének most itt a lehetőség! Kreatív, dinamikus, proaktív, a mai trendeket ismerő és abban jeleskedő grafikus kollégánkat keressük marketing csapatunkba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Social media felületekre történő tartalomgyártás
  • Kiadványok, reklámanyagok tervezése
  • Komplex grafikai és animált anyagok tervezése
  • Nyomdai anyagok (plakátok, szórólapok és egyéb hirdetési anyagok) készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettséggel és releváns, legalább 3 éves munkatapasztalattal rendelkezel
  • magabiztosan használod az Adobe programcsomagot (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • kiemelkedő esztétikai érzék jellemez, valamint ismered az aktuális trendeket
  • szeretsz és tudsz ötletelni, kreatív koncepciókat hozni a határidők betartása mellett is
  • nyomdai, gyártási ismeretekkel rendelkezel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ügynökségi tapasztalat
  • Adobe After Effects ismerete
  • Adobe Premier Pro ismerete
  • HTML, CSS, JAVA ismeretek
  • Termékfotózási és videó szerkesztési ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, teljesítményorientált csapat
  • Lendületes, fiatalos munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1036 Budapest, Bécsi út 85.

JELENTKEZÉSEDET SZAKMAI ÖNÉLETRAJZOD, REFERENCIAMUNKÁID CSATOLÁSÁVAL ÉS FIZETÉSI IGÉNYED MEGJELÖLÉSÉVEL VÁRJUK!