SternCom (STERN COM KFT.)
  • A SternCom egy integrált kommunikációs ügynökség, tele izgalmas és újszerű feladattal és kampánnyal, multinacionális ügyfélkörrel.
  • GRAFIKUS tervező pozíció a SternCom-nál!

    Főbb feladatok, munkák:

      A SternCom integrált kommunikációs ügynökség, GRAFIKUST keres bővülő csapatába.
      • Briefing alapján kreatív koncepció kialakításában, aktív részvétel
      • Vizuális koncepciók készítése
      • Az account csapat támogatása
      • Html5 bannerek és eDM-ek készítése
      • Online és print kreatívok, kiadványok szerkesztése, tervezése / mutációk
      • Logo, kisarculat tervezés
      • Illusztrációk, márkaelemek, infografikák készítése
      • Illusztrációk készítése; reklámanyagok és online felületek grafikai megtervezése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
      • Felsőfokú végzettség és szakirányú szakképzettség, (Folyamatban lévő képzés is lehet)
      • macOS használat, kiváló Adobe és PowerPoint felhasználói tudás
      • Design trendek ismerete, alkalmazása
      • Pontos, precíz, ügyfélközpontú munkavégzés
      • Kreativitás, pontosság, igényesség, precizitás, megbízhatóság
      • 3D grafikai tudás, angol középfokú nyelvismeret előnyt jelenthet

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Egyéb fotó-és videószerkesztési program ismerete

    Amit kínálunk:

      • Napi 8 órás munka
      • Grafikai munkákra alkalmas számítógép
      • Mobiltelefon
      • Modern irodakörnyezet

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Grafikus, Képszerkesztő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1118 Budapest

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, szakmai tréningek

    Amennyiben érdekel a lehetőség, önéletrajzod, portfóliód e-mailen várjuk.