Lendületes csapatba keresünk Dunakeszi munkavégzéssel grafikus operátort. Ha nem félsz a kihívásoktól, nem riadsz vissza a váratlan problémák megoldásától, képes vagy rugalmasan akár egyszerre több projekten is dolgozni, bírod a monotonitást, de kreatív feladatokban is megállod a helyed, akkor Minket keresel.
A munkakör nagy része a grafikai csapat munkájának a támogatása, csoport vezető helyettesítése. Social media platformok, weboldalak kezelése. Képek különböző méretekre történő átalakítása. Külföldi gyárakkal való kapcsolattartás grafikai dolgokkal kapcsolatban.

web: www.berlingerhaus.com

GRAFIKUS OPERÁTOR ÁLLÁS!

ELVÁRÁSOK:

  • Önálló munkavégzés
  • Kreatív- és problémamegoldó gondolkodásmód
  • Megbízható, határidőket tartani képes gyors munkavégzés
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Munkához kapcsolódó adminisztratív munkavégzés
  • Projektek koordinálása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal illetve gyártókkal
  • Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Wordpress, social media platformok készségszintű használata

ELŐNYT JELENT:

  • Monday.com készségszintű kezelése/ismerete

Amit kínálunk:

  • Ingyen kávé
  • Rugalmas változatos munkakör
  • Lendületes, fiatalos, vidám csapat
  • Versenyképes fizetés

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Pallag u. 29.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, kérem szakmai önéletrajzodat bérigény megjelöléssel küldd el, a „Jelentkezem” gombra kattintva.