Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Neopac Hungary Ltd. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Növekedésünk támogatásához keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Grafikai Koordinátor

Akinek feladata lesz:

  • A gyártáshoz szükséges grafikai előkészítési munkálatok koordinálása,
  • Kapcsolattartás a külföldi és belföldi vevőkkel,
  • Digitális grafikai anyagok kezelése, adminisztrálása,
  • Gyártási folyamat során együttműködés a társterületekkel.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség,
  • Grafikai programok ismerete,
  • Magabiztos angol nyelvtudás (legalább középszint),
  • Magas fokú problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP ismerete,
  • Offset nyomdai technológia ismerete,
  • B kat. jogosítvány,
  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Német nyelv ismerete,
  • Azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát várjuk a „Jelentkezem” gombon keresztül.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Grafikai Koordinátor
  • Rövid pozíció név: Koordinátor
  • Hirdető cég: NEOPAC Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: A gyártáshoz szükséges grafikai előkészítési munkálatok koordinálása, Kapcsolattartás a külföldi és belföldi vevőkkel, Digitális grafikai anyagok kezelése, adminisztrálása, Gyártási folyamat során együttműködés a társterületekkel.
  • Elvárások: Legalább középfokú szakirányú végzettség, Grafikai programok ismerete, Magabiztos angol nyelvtudás (legalább középszint), Magas fokú problémamegoldó képesség.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-19
Állás, munka még: NEOPAC Hungary Kft.>