Pack-Technik ZRT.

Pack-Technik Zrt. 1033 Budapest, Szentendrei út 95.

packtechnik

ilabel

multilayer

Grafikai Előkészítő/Gyártmánygazda

Főbb feladatok, munkák:

    Ügyfelek "álmainak" fizikai megvalósítása

    Digitális grafikai gyártáselőkészítés

    Rendelések ellenőrzése és gyártásra való előkészítése

    (Grafikai programok ismerete és használata)

    Vállalati rendszerek és software-ek használatának elsajátítása és kezelése

    Új rendszerek és módszerek folyamatos elsajátítása, megtanulása

    - folyamatos szakmai ismeret és képzettség

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Grafikai programok magas szintű ismerete

    - Jó kommunikációs készség

    - Tanulékonyság és nyitottság az új dolgokra

    - Pontosság és precizitás

    - Igényesség magával és az elvégzett munkával szemben

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Grafikai softwarek ismerete és használata

    (Adobe, InDesign, Photoshop, Illustrator etc.)

Amit kínálunk:

    - Versenyképes jövedelem

    - Szakmai képzés

    - Kiváló csapatszellem

    - Reális munkarend és munka idő

    - Büszkeség az elvégzett munkára

    - Hasznos és kreatív munka

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1033 Budapest, Szentendrei út

Jelentkezési határidő:

2019. 07. 03.

Önéletrajzot valamint szakmai ismertetőt a fenti email-re várjuk