LIDL Magyarország Bt.

Göngyölegraktári dolgozó - Szigetszentmiklós (8 órás munkavégzés)

Hirdetés szövege:

    Értékünk a kollégánk!

    Több, mint 10 éve Magyarországon, több, mint 5000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből. 2019 márciusában a bolti- és fizikai dolgozók munkabérét átlagosan 15%-kal emeljük meg. 2016 januárja óta összesen 75%-os béremelést valósít meg a Lidl Magyarország.

    A Te jövőd. A mi jövőnk.

    Feladatok

    • az áruházakból visszaérkező hulladékok szelektív gyűjtése és kezelése
    • hűtőbokszok takarítása
    • a raktárban található hulladékgyűjtők napi szinten történő ürítése
    • a göngyöleg-visszaadási folyamat lebonyolítása
    • a raktár külső-belső tisztaságának biztosítása

    Profil

    • rugalmasság
    • megbízhatóság, pontosság, önállóság
    • nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség

    Amit kínálunk

    • a munkakörben 3 év után elérhető bruttó járandóság 393.000 Ft*
    • céges buszjáratok (útvonal: Budapest - Csepel - Szigetszentmiklós és Tököl - Szigethalom - Szigetszentmiklós)
    • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál
    • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
    • perc alapú munkaidő elszámolás
    • Lidl kártya
    • pótlékok: műszakpótlék 30%, vasárnapi pótlék 50%
    • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 100%-os támogatása
    • a belépést követő hónaptól ingyenes egészségügyi szolgáltatások igénybevétele prémium környezetben, várólista nélkül (kiegészítve nagyértékű egészség- és balesetbiztosítási csomaggal)

    *az összes bruttó járandóságból 25.174 Ft nettó rész Lidl kártya formájában kerül elszámolásra, amely a belépés és a kilépés hónapjában nem járó juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós