Göngyöleg raktári dolgozó - Hejőkürt (7 órás munkavégzés - határozott idejű szerződéssel)

Értékünk a kollégánk!

Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 7000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből. 2021 márciusától a Lidl további, közel 7,2 milliárd forintot tervez bértömeg növelésre fordítani.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • az üzletekből visszaérkező hulladékok szelektív gyűjtése és kezelése
  • hűtőbokszok takarítása
  • a raktárban található hulladékgyűjtők napi szinten történő ürítése
  • a göngyöleg-visszaadási folyamat lebonyolítása
  • a raktár külső-belső tisztaságának biztosítása
  • az áru-összekészítés és árubeérkezés ellátása üres raklapokkal és hűtőbokszokkal
  • az üzletből visszaérkező tehergépjárművek fogadása és szükség esetén kirakodása, beleértve a szállítólevél ellenőrzését
  • az üzletből érkező visszaküldések ellenőrzése
  • közvetlen kollégák helyettesítése szükség esetén (pl. komissiózás)

Profilod

  • rugalmasság a munkaidő-beosztásban, hétvégi műszak vállalása
  • megbízhatóság, pontosság, együttműködő készség és minőségtudatosság
  • targoncás jogosítvány megléte előny, de nem feltétel (3313)
  • fizikai terhelhetőség és teljesítményorientált munkavégzés

Amit kínálunk:

  • a munkakörben határozott idejű munkavégzés esetén elérhető bruttó munkabér 220.000 Ft
  • céges buszjáratok (Mezőcsát; Hejőpapi; Hejőbába; Tiszaújváros; Tiszapalkonya; Igrici; Polgár; Tiszakeszi; Tiszatarján; Hejőkürt települések érintésével)
  • határozott idejű szerződés (opcionálisan hosszabbítható)
  • pótlékok: műszakpótlék 30%, vasárnapi pótlék 50%
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
  • perc alapú munkaidő elszámolás
  • csapatépítő programok
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • személyre szabott betanulási program

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

3588 Hejőkürt Ipari terület 1.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.