Danubius Zrt.

Gondnoknő/ Gondnok

Hirdetés szövege:

    Főbb feladatok:

    • Szállodai szobák tisztaságának ellenőrzése
    • Műszaki hibák javíttatása, ellenőrzése
    • Minibár terhelések, feltöltések kezelése

    Az ideális jelölt:

    • Nagy munkabírású
    • Pontos, megbízható
    • Angol nyelvtudással rendelkezik
    • Magabiztos, határozott fellépése van
    • Előnyt jelent: szobalányi, illetve gondnoknői tapasztalat

    Mit ajánlunk munkatársainknak?

    • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet
    • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok)
    • Fix alapbér + cafetéria
    • Ingyenes főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
    • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását
    • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Házvezető, Gondnok, Bejárónő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1113 Budapest, Tas vezér utca 3.

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek