ZÖLDSÉGMAG Kft.
Munkatársat keresünk

Gondnok - udvaros

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

A Zöldségmag Termelő és Kereskedelmi Kft. a kecskeméti telephelyén egy műszakos, 8 órás munkarendbe gondnok - udvaros munkatársat keres.
Az elvégzendő feladat:
  • szakembert nem igénylő gondnoki tevékenység ellátása, kisebb hibajavítások (égőcsere, ajtóbeállítások, zárcsere, stb.)
  • az épületek folyamatos ellenőrzése, hibák jelzése
  • kertek, füves területek rendben tartása,
  • udvar területének tisztán tartása,
  • hulladéktárolók ürítése, hulladékkezelés,
  • téli időszakban hóeltakarítás, jégmentesítés/ vetőmag tisztító/kiszerelő gépek kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség és ismeretek-tapasztalat
  • precíz, önálló munkavégzés
  • önmagára és munkájára igényesség (öltözet, ápoltság, higiénia)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Felsőcsalános tanya 59.