Renax-Camion Kft.

Gondnok / takarító

Feladatok:

Pozíció leírás: Gondnoki pozícióba tehergépjármű javító műhely / udvar / telephely / szociális helység takarítására, fenntartására, karbantartására elsősorban B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező, aktívan járművet vezető, nehéz fizikai munkáit is vállaló jelentkezők önéletrajzát várjuk.

Nyugdíjasoknak vagy megváltozott munkaképességű rokkantnyugdíjasoknak kifejezetten ajánljuk a pozíciót!

Feladatok: - karbantartási és javítási munkáltatok elvégzése - Telephely takarítása - Anyagbeszerzés (heti 1 - 2 alkalommal)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • A gondnoki / takarítói munkavégzéshez megfelelő fizikai és egészségi állapot
  • Rokkantnyugdíjas vagy nyugdíjas státuszúaknak kifejezetten ajánljuk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Megváltozott munkaképességű
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

6750 Algyő

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott címre.