Szegedi székhelyű partnercégünk részére keresünk

Gondnok, Raktáros

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Szegedi Szabadtéri Játékok ideje alatt a Dóm téri műszaki feladatok ellátása, koordinálása, ellenőrzése, személyes jelenlét a próbákon és előadásokon előzetes egyeztetés szerint
  • Raktárkezelési, leltározási feladatok ellátása, adminisztráció
  • A REÖK kiállításainak installálása, illetve a REÖK programokhoz kapcsolódó műszaki feladatok ellátása
  • Reök-palota épület üzemeltetése: elektromos, épületgépészeti és közmű rendszerek felügyeleti, működtetési, karbantartási és hibaelhárítási feladatainak elvégzése személyes közreműködéssel, vagy a karbantartást- hibaelhárítást végző alvállalkozókkal
  • Áru és anyagbeszerzés, szállítási feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A társaság rendeltetése folytán (kulturális központ, szabadtéri színház) vasárnap és munkaszüneti napokon is működik, ezért a Munkavállaló vasárnap és munkaszüneti napokon is beosztható munkavégzésre rendes és rendkívüli munkaidőben
  • Minimum középfokú műszaki (nem informatikai) végzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Együttműködési készség, tolerancia
  • Nagyfokú teherbírás
  • Gyors reagálás, könnyű tanulási képesség
  • Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Villanyszerelő és/vagy műszaki végzettség
  • Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Színházi-, filmes- vagy koncert lebonyolításban szerzett tapasztalat
  • Targoncakezelő jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Br. bér: 250.000Ft /Hónap
  • Cafeteria: br. 200 000 Ft/ Év
  • Mobiltelefon és internet használat biztosítása
  • Továbbképzési lehetőség
  • Jutalmazás
  • Felszerelt, kulturált munkahely és munkatársak, jó csapat, sokszínű feladatellátás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Házvezető, Gondnok, Bejárónő
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Munkavégzés helye:

6700 Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a
megadott e-mail címre.