Intercompany Financing Zrt.
Ingatlanok karbantartására megváltozott munkaképességű munkavállalókat keresünk.

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ GONDNOK-KARBANTARTÓ

Feladatok:

    Feladatok:
    • Gondnoki vagy karbantartói feladatok ellátása
    • Villanyszerelési és elektromos karbantartási munkák
    • Javítások elvégzése
    • Egyéb felmerülő feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat (gondnok, karbantartó, üzemeltető)
    • Szakmunkás végzettség (általános karbantartó, szerelő)
    • Érvényes szakvélemény és határozat a megváltozott munkaképességről
    • Megbízható, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    • Napi 4 vagy 8 órás munkaidő fixen hétköznapokon
    • Rugalmas munkavégzési hely Budapesten
    • Versenyképes fizetés az ellátás figyelembevételével
    • Támogató környezet
    • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Házvezető, Gondnok, Bejárónő
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Megváltozott munkaképességű

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest