A Károli Gáspár Református Egyetem
Gazdasági Igazgatósága
keres munkatársat

gondnok (karbantartó)

munkakörbe.

Feladatok:

  • üzemeltetési feladatok, és a hozzá kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • fejlesztési, beruházási feladatok
  • ingatlangazdálkodási feladatok
  • ingatlan(ok) tervezett karbantartásainak elvégzése, vagy helyi koordinációja
  • a szerződött karbantartási, felülvizsgálati munkák helyi koordinációja
  • az ingatlan rendeltetésszerű használatra alkalmas állapotban tartása
  • ingatlan(ok) rendszeres bejárása és a feltárt hibák elhárítása
  • portaszolgálat és takarítási tevékenységek felügyelete, ellenőrzése
  • ingatlan(ok) közüzemi fogyasztásainak nyomon követése, adatszolgáltatás
  • az Egyetem tűz-, és munkavédelmi szabályzatának betartása, betartatása
  • havaria esetén a szükséges intézkedések megtétele
  • az üzemeltetéshez szükséges beszerzések lebonyolítása
  • az ingatlanon dolgozó vállalkozói munkák összehangolása a zavartalan működéshez
  • az ingatlanhoz tartozó területek gondozása, parkosítása, tisztántartása

Elvárások:

  • középfokú végzettség (technikus)
  • proaktivitás
  • kiváló kommunikáció
  • számítógépes ismeret
  • precizitás
  • B kategóriás vezetői engedély
  • jó szervezőkészség
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat gondnok/ karbantartás területen

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1091 Kálvin tér 7/A.

A fényképes önéletrajzát bruttó fizetési igényét, valamint a levél tárgyában a pályázó nevével és a megpályázott pozíció megjelölésével várjuk a "jelentkezem" gombon keresztül.