Szakmai karriered újabb kihívását keresed? Jártas vagy a különböző adónemekben, mint az SZJA, Expat emellett vezető ambíciódat és eddigi tapasztalataid szeretnéd egy nemzetközi tanácsadócégnél kamatoztatni? Akkor a lehető legjobb helyen jársz, jelentkezz:

Global Mobility and Expatriate tax Manager

pozícióba

Milyen feladatok várnak Rád?

  • SZJA és Expat üzletág szakmai vezetése
  • Delegált csapat feladatainak koordinálása
  • Kapcsolódó társterületek feladataiban való együttműködés (pl.: bérszámfejtés)
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Üzletfejlesztésben való aktív részvétel
  • Nemzetközi csapatokkal való együttműködés

A pozíció betöltéséhez nélkülözhetetlen:

  • Gazdasági vagy jogi területen szerzett diploma
  • Legalább 5 éves tapasztalat adótanácsadói területen (ezen belül is SZJA, Global mobility, Expat területeken)
  • Az angol nyelv tárgyalási szintű használata
  • Nem riadsz vissza a kihívásoktól, az adott feladat megoldására törekszel
  • People managementben szerzett aktív tapasztalat

Előnyt jelenhet számdora:

  • Bérszámfejtésben való jártasság
  • Corporate oldalról származó szakmai tapasztalat

Munkádért cserébe:

  • A területen elérhető kimagasló fizetést kapsz, emellett
  • Egy összeszokott csapat várja szakmai irányításod
  • Céges autó
  • Szakmai tréningeken, konferenciákon való részvétel

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest