Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GLOBAL MATERIAL ENGINEER (SUSTAINABILITY)

(16-0473)

pozícióba.

Feladatok:

  • A gyártásban jelenleg használt alap- és csomagolóanyagok felülvizsgálata fenntarthatósági szempontból,
  • Selejtek nyomon követése, hibák feltárása,
  • Javaslattétel költségcsökkentési projektekre,
  • Új alap- és csomagolási technológiák és csomagolóanyagok nyomon követése, értékelése környezetvédelmi szempontból,
  • Folyamatos kapcsolattartás a cég külföldi gyáraival, beszállítóival.

Elvárások:

  • Anyagmérnök végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Utazási hajlandóság.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Válsághelyzet esetén is biztos háttér.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0473”-es referenciaszám feltüntetésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.