''BUDAPEST'' BAPTISTA SZAKGIMNÁZIUM, GIMNÁZIUM ÉS SPORTISKOLA

"Budapest" Baptista Sportiskola

Iskolánk velünk kapcsolatban álló sportegyesületek kiemelt sportolóinak biztosít olyan közeget, ahol a sporttevékenység támogatása mellett kiemelt fontosságúnak tekintjük a jó tanulmányi eredmények elérésést. Jelenleg három tanulónk nyerte el a "Magyarország Jó tanulója- jó sportolója 2018" címet.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Történelem, német szakos gimnáziumi tanár

Főbb feladatok, munkák:

    Történelem és német nyelv oktatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Történelem és német nyelv szakos középiskolai tanár végzettség.

Amit kínálunk:

    Pedagógus bértábla szerinti bérezés.

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tanító, Tanár, Pedagógus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1201 Budapest, Vörösmarty utca 89-91.

Önéletrajz, diplomamásolat