Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is!
Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed!

Csatlakozz a Dalmand Zrt. csapatához

Gépüzemeltetési vezetőként!

A munkakör célja:

  • A termőföldön történő gépi munkavégzés összehangolása, műszaki problémák hatékony megoldása, állásidők csökkentése.
  • Napi feladatokon keresztül a Dalmand Zrt. műszaki ágazat részére meghatározott éves célok teljesítése.
  • A társ ágazatokkal történő együttműködés az elvárt hatékonyság eléréséhez.

Feladataid lesznek:

  • A műszaki ágazat gépeinek üzemeltetése, a gépi munkákkal kapcsolatos közvetlen termelési irányítás a növénytermesztő egységvezetővel, növényvédelmi mérnökkel és a növénytermesztési műszakvezetőkkel, valamint a társágazatok vezetőivel együttműködve,
  • munkavégzés során a munkagépek beállításának meghatározása és ellenőrzése a növénytermesztői igények alapján,
  • az irányításod alá tartozó munkavállalók részére az éves munkaidő vezénylési terv elkészítése,
  • az egységhez tartozó erő- és munkagépek műszaki állapotának ellenőrzése és felügyelete, illetve javításának előkészítése a műhelyvezetővel együttműködve,
  • az ágazat üzemanyag felhasználásának ellenőrzése, nyomon követése, az üzemanyagnormák ellenőrzése, eltérés esetén jelzed közvetlen vezetődnek.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel közép/felsőfokú műszaki, (mezőgazdasági) gépész/gépészmérnöki végzettséggel,
  • érdeklődsz az agráripari műszaki technológiák iránt,
  • a MS Office programokat magabiztosan használod, illetve
  • rendelkezel B típusú jogosítvánnyal.

Előnyt jelent, ha:

  • van gyakorlatod fizikai dolgozók irányításában,
  • ismered az SAP vállalatirányítási rendszert és
  • jó kommunikációs képesség és határozottság jellemez,
  • van 2-3 éves szakmai gyakorlatod.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dalmand