• „Magyar tulajdonú társaságunk speciális emeléstechnikai és géptelepítési feladatokat és több, szorosan ehhez a tevékenységekhez kötődő kiegészítő szolgáltatást nyújt. Egyedülálló megoldásokat és technológiai eszközöket felsorakoztatva több éve a piac vezető szereplője vagyunk.”

  • Bővülő csapatunkba

    Géptelepítési projektvezető

    munkatársat keresünk.

    Feladatok:

    • Projektek vezetése, koordinálása, szervezése külső munkaterületen
    • Ajánlatkérések kezelése
    • Munkafelmérések lebonyolítása
    • Műszaki egyeztetés a potenciális megrendelőkkel
    • Intenzív részvétel az ajánlatadásban
    • Üzletág vezető munkájának támogatása

    Elvárások:

    • Középfokú műszaki végzettség
    • Alkalmanként hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
    • Utazási hajlandóság
    • Esetenként külföldi munkavégzés
    • Tárgyalóképes angol/német nyelvtudás írásban, szóban
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Magas szintű szervező és vezetői készség
    • Problémamegoldó készség
    • Jó stressztűrő képesség
    • B kategóriás jogosítvány

    A pozíció elnyeréséhez előny:

    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Emeléstechnikai ismeretek
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes bérezés
    • Lakhatási támogatás
    • Céges mobiltelefon, laptop biztosítás
    • Munkavégzéshez szükséges autó biztosítása
    • Belső oktatások
    • Munkavégzés helye jellemzően a Közép-Dunántúli régió
    • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

    Egyéb információ az állásról:

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Projektmenedzsment
    • Speciális mérnöki területek
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

    Munkájára igényes, elkötelezett, lelkiismeretes és precíz jelentkezők önéletrajzát várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva!