NYOMDA-TECHNIKA KFT.

Gépszerelő / géplakatos, mechatronikai technikus

Hirdetés szövege:

    FŐBB FELADATOK

    • Gépek, berendezések javítása, karbantartása,
    • Tervezett, megelőző karbantartások végrehajtása,
    • Közreműködés a meghibásodások elhárításában,
    • Meghibásodások kivizsgálása, megfelelő megelőző intézkedések meghatározása,
    • Gépek telepítése, szerelése,
    • Felújítási munkák elvégzése,
    • Munkafolyamatok dokumentálása.

    AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • Technikum vagy szakmunkás végzettség megléte a következő szakmák közül: mechanikai szerelő, gépszerelő, géplakatos, műhelytechnikus vagy bármilyen, a munkavégzés alapjául szolgáló előképesítés,
    • Középfokú műszaki / gépész végzettség,
    • Hasonló munkakörben szerzett karbantartási tapasztalat előny jelenthet, de nem feltétel,
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
    • Jó problémamegoldó képesség,
    • Munkavégzés önállóan és csapatban,
    • Jó tanulási készség,
    • Precíz munkavégzés,
    • Utazási hajlandóság (lehetőség esetenként külföldi munkavégzésre).

    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • Pneumatikai és hidraulikai ismeret,
    • Targoncavezetői jogosítvány,
    • Hegesztési gyakorlat,
    • Alapszintű idegen nyelvtudás (angol vagy német).

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőségek,
    • Stabil vállalati háttér,
    • Kreativitást igénylő, változatos feladatok,
    • Egyéni fejlődés támogatása,
    • Változatos munka,
    • Biztos, hosszútávú munkalehetőség,
    • Munkába járás támogatása.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4027 Debrecen, Böszörményi út 6.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, nyelvtanulás támogatása