Jégkrémekkel foglalkozó veszprémi partnerünk számára keresünk

gépoperátor

munkakörbe kollégákat az alábbiak szerint:

Nálunk az alábbi feladataid lesznek:

  • A termék specifikációnak megfelelő termékek gyártása
  • Minőség ellenőrzések, mérések végzése és azok dokumentálása
  • Termékbe épülő szóróanyagok, mix, szószok érzékszervi vizsgálata és dokumentálása
  • műszaknapló vezetése
  • A vonalhoz tartozó gépek működtetése és átszerelése
  • Higiéniai mosatások elvégzése

Elvárásaink veled szemben:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Kiváló csapatmunka és kommunikációs készség
  • 3 műszak (napi 8 óra) és hétvégi munkavégzés (túlóra) vállalása

Amit munkádért cserébe kínálunk:

  • Elérhető jövedelem akár nettó 245.000 Ft/hó
  • Eredményektől függően bónusz rendszer
  • Műszakpótlék (délutános:15%, éjszakai: 50%, hétvégi: 50%)
  • A próbaidő után cafeteria
  • Önkéntes nyugdíjaspénztári hozzájárulás
  • Havonta jégkrém juttatás
  • Dolgozói boltban kedvezményes vásárlás
  • Ingyenes céges buszjárat, bejárási támogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Amennyiben érdekel az állás, jelentkezz fényképes önéletrajzzal.