Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

GÉPMESTER

A BRITISH AMERICAN TOBACCO HUNGARY A BAT KÖZÉP-EURÓPAI RÉGIÓJÁNAK VEZETŐ PIACA. A MI VILÁGUNKBAN MINDENKI MEGTALÁLJA AZT A KIHÍVÁST ÉS MOZGÁSTERET, MELYNEK KÖSZÖNHETŐEN MEGVALÓSÍTHATJA ELKÉPZELÉSEIT ÉS AMBÍCIÓIT. MOST ITT A LEHETŐSÉG, HOGY TE IS CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!

A British American Tobacco Hungary, a multinacionális cégcsoport hazai leányvállalata
Pécsi Termelési osztályára keres
Gépmester
pozícióba munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • A hozzá tartozó gépcsoport műszaki állapotának felügyelete
  • Gépek üzemeltetési paramétereinek beállítása, beállítások ellenőrzése
  • Üzemzavarok gyors elhárítása, géphibákra vonatkozó döntések végrehajtása
  • A gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése
  • Segítségnyújtás a gépekhez tartozó adminisztratív teendők elvégzésében
  • Részvétel a gépegységek karbantartási és tisztítási folyamataiban
  • A termékváltásokhoz szükséges gépmódosítások/ beállítások elvégzése
  • Hatékony műszakátadás, információcsere a gépek állapotáról
  • Részvétel a gépcsoport üzemeltetésében, a termék minőség ellenőrzésében és dokumentálásában
  • A munkakörnyezet folyamatos tisztán és rendben tartása
  • Hatékony kommunikáció és együttműködés a munkatársakkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészeti szakirányú végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatjátékos attitűd
  • Együttműködési készség
  • Motiváltság, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fél éves termelésben szerzett releváns tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

Pécs

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Tobacco>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépmester
  • Rövid pozíció név: Gépmester
  • Hirdető cég: Tobacco
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: A hozzá tartozó gépcsoport műszaki állapotának felügyelete Gépek üzemeltetési paramétereinek beállítása, beállítások ellenőrzése Üzemzavarok gyors elhárítása, géphibákra vonatkozó döntések végrehajtása A gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése Segítségnyújtás a gépekhez tartozó adminisztratív teendők elvégzésében Részvétel a gépegységek karbantartási és tisztítási folyamataiban A termékváltásokhoz szükséges gépmódosítások/ beállítások elvégzése Hatékony műszakátadás, információcsere a gépek állapotáról Részvétel a gépcsoport üzemeltetésében, a termék minőség ellenőrzésében és dokumentálásában A munkakörnyezet folyamatos tisztán és rendben tartása Hatékony kommunikáció és együttműködés a munkatársakkal
  • Elvárások: Gépészeti szakirányú végzettség Pontosság, precizitás Csapatjátékos attitűd Együttműködési készség Motiváltság, rugalmasság
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.10
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1